Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Pracownik > Polski > Aktualności

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów

2017-01-09 dpir kategoria: informacja inne konkurs 

Koło Naukowe Rachunkowości, działające na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, zaprosza studentów  kierunków ekonomicznych do wzięcia udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

Konkurs odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 15 marca 2017 roku.

Pytania i zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej, a przede wszystkim księgowości oraz sprawozdawczości finansowej.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test  jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania. Pojawią się także pytania dedykowane od specjalistów z dziedziny rachunkowości.

Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki, natomiast dla laureatów zapewniamy atrakcyjne nagrody rzeczowe i książkowe!

Wiecej informacji na http://www.knr.umk.pl/ oraz Facebook

Archiwum