Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Pracownik > Polski > Aktualności

SGH poszerza ofertę prywatnej opieki medycznej pracowników

2017-01-10 kategoria: informacja 

​Wychodząc naprzeciw sugestiom pracowników SGH dotyczącym poprawy dostępności usług w ramach prywatnych abonamentów medycznych, Kanclerz wspólnie z ZNP przygotował nową ofertę ubezpieczenia zdrowotnego realizowaną przez Centrum Medyczne Damiana (CMD).

Oferta skierowana jest do pracowników SGH i ich rodzin oraz emerytów, a ceny pakietów wynegocjowane dla społeczności SGH kształtują się od 98 zł miesięcznie.

Osoby korzystające z tej oferty będą miały zagwarantowany nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu (maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od zgłoszenia), szerokiego spektrum badań ambulatoryjnych oraz dostęp bez skierowania do lekarzy specjalistów większości specjalności nie później niż 7 dni od zgłoszenia, a także szereg dodatkowych usług.

Zapraszamy wszystkich pracowników i emerytów SGH zainteresowanych nową ofertą lub zmianą abonamentu LUXMED na ubezpieczenie CMD do zgłaszania się do sekretariatu ZNP  (pok. 156 w budynku G lub e-mail: anna.barzykowska@sgh.waw.pl, tel. +48 22 564 97 76). Termin został wydłużony do 20 stycznia 2017 roku (włącznie).

Archiwum