Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Pracownik > Polski > Aktualności

Rusza nabór wniosków do kolejnych edycji konkursów NCN

2019-01-11 DOP kategoria: informacja 


Tym razem do konkursów o dofinansowanie badań podstawowych mogą startować:

- osoby stojące u progu swojej kariery naukowej, które mają otwarty przewód doktorski lub otworzą go w polskiej jednostce naukowej do 30 kwietnia 2019 r. W ramach konkursu ETIUDA 7 dla naukowców przewidziane jest stypendium, dodatkowo w ramach grantu można sfinansować trwający od 3 do 6 miesięcy staż w zagranicznym ośrodku naukowym.

- osoby posiadające stopień naukowy doktora, które uzyskały go do 3 lat przed rokiem złożenia wniosku, lub którym zostanie on nadany do końca czerwca 2019 r. Konkurs SONATINA 3 ma na celu umożliwić zatrudnienie i prowadzenie badań naukowych młodym naukowcom w polskich jednostkach naukowych, a także otworzyć im perspektywy zdobycia doświadczenia podczas stażu w zagranicznych ośrodkach naukowych.

- bardziej doświadczeni badacze, posiadający co najmniej stopień naukowy doktora, dla których przeznaczony jest konkurs UWERTURA 3, mający przygotować naukowców do ubiegania się o prestiżowe granty finansowane przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (ERC). 

Wnioski w konkursach ogłoszonych przez Narodowe Centrum Nauki można składać za pośrednictwem systemu ZSUN/OSF do 15 marca 2019 r. 

Wyniki konkursów SONATINA 3, UWERTURA 3 oraz ETIUDA 7 będą znane jesienią 2019 r.

Osobami wspierającymi wnioskodawców w aplikowaniu są pracownicy Działu Obsługi Projektów (pok. 10 bud. G): 

Emilia Chmielewska, tel. 22 564 7789, enabia@sgh.waw.pl.
Anna Jędrzejczyk, tel. 22 564 9859, ajedrze@sgh.waw.pl. 

Nabór wniosków w SGH potrwa do 1 marca 2019r.

Zaprasamy do aplikowania.

~Dział Obsługi Projektów

Archiwum